icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady i piece kominkowe

Strzałka w prawo

Zestawy kominkowe

Strzałka w prawo

Parawan kominkowy Blyss Pampeago

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Parawan kominkowy Blyss Pampeago
168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Parawan w skuteczny sposób zabezpieczy okolice paleniska przed wypadnięciem gorącego drewna z żaru. Sprawdzi się w przypadku, jeśli w swoim domu posiadasz otwarty kominek. Pozwoli Ci uchronić przed zniszczeniem różne elementy wnętrza, które umiejscowiłeś w niedalekiej odległości od paleniska. Produkt sprawdzi się również w przypadku, kiedy chcesz uchronić przed poparzeniem swoje dzieci lub zwierzęta.

  Cechy i zalety

  Otwarte kominki tworzą w pomieszczeniu niezwykły klimat. Aby w pełni cieszyć się z zalet i bezpiecznego funkcjonowania otwartego kominka, niezbędne jest zaopatrzenie się w parawan, który umożliwi przysłonienie otworu. W ten sposób możesz uchronić przed oparzeniem swoje dzieci oraz zwierzęce pupile. Produkt zabezpieczy odpowiednio także okolice kominka przed możliwym wypadnięciem z niego żarzącego się drewna oraz innych produktów spalania. Zasłona nie musi jednak pełnić tylko funkcji ochronnej. Jej eleganckie wykonanie sprawia, że możesz wykorzystać ją również jako niebanalną ozdobę pomieszczenia. Jej czarny kolor pozwoli Ci wkomponować ją w niemal każde otoczenie. Na pewno zaaranżujesz ją w wystrój swojego wnętrza.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu1
   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu1070mm
   Wysokość produktu560mm
   KolorCzarny
   Kod produktu5908305614777