icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady i piece kominkowe

Strzałka w prawo

Zestawy kominkowe

Strzałka w prawo

Parawan kominkowy Blyss Valdaora inox

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Parawan kominkowy Blyss Valdaora inox
89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Praktyczny parawan skutecznie zapobiegnie wypaleniu dziur w podłodze przed kominkiem, a także utrudni dzieciom i zwierzętom domowym dostęp do rozgrzanego paleniska. Produkt został wykonany z niezwykle wytrzymałej stali, która jest odporna na działanie wysokiej temperatury. Elegancka forma parawanu idealnie skomponuje się z wnętrzami urządzonymi w różnych stylach.

  Cechy i zalety

  Praktyczny parawan stanowi element niezbędny podczas codziennej eksploatacji pieca kominkowego lub kominka w Twoim domu. Produkt nie tylko nadaje kominkowi elegancki wygląd, lecz także jest niezwykle funkcjonalny. Kratka zapobiega wypaleniu dziur w podłodze przed kominkiem oraz stanowi stabilną barierę uniemożliwiającą dzieciom oraz zwierzętom domowym dostęp do paleniska. Dekoracyjny produkt został wykonany z niezwykle wytrzymałej stali, która cechuje się wysoką odpornością na działanie wysokiej temperatury oraz na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu z pewnością posłuży Ci na dłużej. Piękna, łukowato wygięta forma świetnie wpasuje się we wnętrza urządzone w niemalże każdym stylu, nadając im funkcjonalny charakter.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   W zestawieparawan
   KolorInox
   MateriałStal
   Kod produktu5052931541225