Zobacz więcej Pasy narzędziowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Porządek i magazynowanie

Strzałka w prawo

Pasy narzędziowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pas monterski Vorel 11 kieszeni
Strzałka w prawo

Pas monterski Vorel 11 kieszeni

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wypróbuj pas monterski Vorel 11 kieszeni, aby już zawsze mieć niezbędne narzędzia i części pod ręką. Pas z miękkiej skóry ma aż jedenaście wzmocnionych kieszeni, a ponadto dodatkowe uchwyty. Schowasz tu wygodnie wkrętaki, mały młotek, miarę, a także nożyk czy ołówek. Dzięki regulowanemu zapięciu pas ma uniwersalny rozmiar. Zadbaj też o jego wyposażenie, korzystając z asortymentu sklepu Castorama!

   Cechy i zalety

    Jeśli podczas pracy w warsztacie bez przerwy gubisz gwoździe, śrubki i małe narzędzia, być może Twoje problemy rozwiąże pojemny pas monterski Vorel 11 kieszeni. To mocowany na biodrach organizer, do którego zmieścisz mnóstwo drobiazgów przydatnych w trakcie pracy. Pas wykonano z dwoiny – miękkiego gatunku skóry, odpornego na rozciąganie i inne uszkodzenia mechaniczne. Jedenaście kieszeni poprzeszywano mocną, grubą nitką i wzbogacono o stalowe nity. Dzięki temu pas monterski Vorel 11 kieszeni utrzyma nawet nieco cięższe narzędzia. Ma on również specjalny metalowy uchwyt na miarę. Organizer ze skóry w kolorze żółtym jest przyszyty do czarnego parcianego paska. Jego regulacja pozwala na dostosowanie pasa do każdej figury. W marketach Castorama znajdziesz także pozostałe elementy stroju roboczego

    • Solidnie wykonany z miękkiej skóry
    • Kieszenie szyte grubą, mocną nicią
    • Wzmocnione stalowymi nitami
    • Metalowy uchwyt do mocowania taśm mierniczych

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVorel
    RozmiarUniwersalny
    Liczba kieszeni11
    KolorŻółty
    MateriałSkóra
    Kod produktu5906083787508