LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pasek perforowany Simpson 40 x 1200 x 2 mm

Pasek perforowany Simpson 40 x 1200 x 2 mm

23,98
/ szt.
19,98
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pasek perforowany stosowany jest podczas prac ciesielskich. Dzięki jego wykorzystaniu z łatwością stworzysz wiele drewnianych konstrukcji domowego i przydomowego zastosowania, takich jak pergola czy schody. Produkt jest bardzo odporny na korozję, przez co umożliwi Ci stworzenie trwałych łączeń między powierzchniami narażonymi na trwałe zawilgocenie.

   Cechy i zalety

    Pasek perforowany stosowany jest podczas tworzenia prostych połączeń drewnianych elementów. Produkt posiada specjalne otwory, dzięki którym przytwierdzisz go do wybranej powierzchni przy użyciu gwoździ pierścieniowych lub wkrętów. Pasek możesz zastosować jako łącznik drewnianych belek służących do zbudowania altanki, huśtawki oraz innych elementów ogrodowego wyposażenia. Produkt trwale zespala ze sobą drewniane części, pozwalając Ci na tworzenie własnoręcznie wykonanych, różnorodnych konstrukcji. Dzięki wysokiej odporności na rdzewienie posłuży jako trwały łącznik Twoich budowli. W naszym asortymencie posiadamy również inne elementy przeznaczone do łączenia drewnianych powierzchni, co ułatwi Ci wybór odpowiedniego do pracy produktu.

    • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    MarkaSimpson
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5701953366407