LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pasek perforowany Simpson 60 x 1200 x 2 mm

Pasek perforowany Simpson 60 x 1200 x 2 mm

31,98
/ szt.
26,65
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pasek perforowany zastosujesz jako łącznik w drewnianych konstrukcjach. Produkt wykorzystywany jest podczas budowy dużych budynków, jak również małych budowli – altanek, pergoli. Element posiada wysokie właściwości odpornościowe, dlatego zapewnia powierzchniom długotrwałe, mocne połączenie. Pasek posiada odpowiednio rozmieszczone otwory, które umożliwią Ci szczelne przykręcenie produktu przy pomocy klasycznych gwoździ lub alternatywnie wkrętów.

   Cechy i zalety

    Pasek perforowany to praktyczny element montażowy, który wykorzystasz podczas budowy domu, jak również renowacji starych budynków. Możesz go także zastosować w trakcie tworzenia elementów ogrodowego wyposażenia – pergoli, huśtawek. Produkt przeznaczony jest do łączenia drewnianych powierzchni, zapewniając im stabilne, mocne zespolenie. Pasek posiada wysokie właściwości wytrzymałościowe – możesz go stosować w miejscach o wysokiej wilgotności. Do jego wykonania użyto dobrej jakości stali, przez co produkt nie zgina się pod wpływem dużych obciążeń. W naszym asortymencie posiadamy paski perforowane w różnych rozmiarach, co umożliwi Ci wybór produktu, który najlepiej sprawdzi się jako łącznik podczas tworzonych przez Ciebie konstrukcji.

    • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    MarkaSimpson
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5701953357108