icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Pasta BHP Dragon mydlana 0,5 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pasta BHP Dragon mydlana 0,5 kg
12,48
/ szt.
24,96
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pasta mydlana Dragon ułatwi pozbycie się zabrudzeń z silnie zanieczyszczonych powierzchni. Produkt może się przydać zarówno w fabrykach i warsztatach, jak również w domu podczas prac remontowych. Pasta szybko usuwa tłuste plamy, dlatego też nie będzie więcej konieczne ich długie i mozolne zmywanie pod bieżącą wodą. Produkt jest bezpieczny w kontakcie ze skórą, co zostało potwierdzone dermatologicznie.

  Cechy i zalety

  Pasta mydlana Dragon to skuteczny sposób na pozbycie się zabrudzeń z silnie zanieczyszczonych powierzchni. Produkt znajdzie swoje zastosowanie zarówno w fabrykach, w których dłonie narażone są na codzienny kontakt z substancjami brudzącymi, jak również w domu – gdzie przyda się nawet podczas drobnych prac renowacyjnych bądź budowlanych. Pasta mydlana usuwa z rąk trudne do zmycia ślady olejów, tłuszczy czy też farby. Produkt jest szybszy w działaniu niż zwykłe mydło, dzięki czemu nie spędzisz dużo czasu na mozolnym usuwaniu zabrudzeń z powierzchni dłoni. Pasta mydlana Dragon jest dostępna w pojemnym opakowaniu, w związku z czym jest wydajna i wystarcza na długi czas. Badanie dermatologicznie potwierdziło, że produkt jest bezpieczny w kontakcie ze skórą.

  • Do mycia silnie zabrudzonych rąk
  • Przebadana dermatologicznie
  • Usuwa tłuszcze, smary, oleje, sadze

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Typ pojemnikaPudełko
  PostaćPasta
  Kod produktu5903649008138