icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Pasta BHP Dragon piaskowa 0,5 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pasta BHP Dragon piaskowa 0,5 kg
12,48
/ szt.
24,96
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pasta piaskowa Dragon skutecznie czyści dłonie z trudnych do usunięcia zabrudzeń. Produkt pozwoli pozbyć się tłustych plam z oleju, sadzy czy nawet smoły. Pasta piaskowa działa szybciej niż zwykłe mydło, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo cennego czasu. Badania dermatologiczne potwierdziły, że środek jest bezpieczny dla skóry dłoni.

  Cechy i zalety

  Pasta piaskowa Dragon to skuteczny środek czyszczący, za pomocą którego pozbędziesz się z powierzchni dłoni trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Produkt może przydać się zarówno w warsztacie samochodowym – gdzie ręce na co dzień mają kontakt z tłustymi olejami oraz sadzą, jak również w fabryce, firmie sprzątającej czy nawet w domu podczas prac budowlanych i remontowych. Pasta piaskowa usuwa zabrudzenia szybko i efektywnie, dzięki czemu jest wydajniejsza niż zwykłe mydło. Produkt otrzymasz w pojemnym opakowaniu, które jest bardzo ekonomiczne – dzięki czemu nie musisz martwić się kupowaniem kolejnej pasty przez długi czas. Środek jest bezpieczny w kontakcie ze skórą dłoni, co zostało potwierdzone podczas badań dermatologicznych.

  • Do mycia silnie zabrudzonych rąk
  • Przebadana dermatologicznie
  • Usuwa tłuszcze, smary, oleje, sadze

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Typ pojemnikaPudełko
  PostaćPasta
  Kod produktu5903649008121