icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pasty polerskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Akcesoria do polerek

Strzałka w prawo

Pasty polerskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pasta K2 Tempo 120 g

Pasta K2 Tempo 120 g

17,98
/ szt.
149,83
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pasta jest preparatem przydatnym podczas usuwania rozmaitych rys z powierzchni karoserii. Dodatkowo czyści lakierowane powierzchnie z trudnych zabrudzeń, przykładowo plam z oleju. Nadaje także karoserii lustrzany połysk, podnosząc jej atrakcyjność. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również inne środki przydatne podczas pielęgnacji samochodu.

   Cechy i zalety

    Pasta doskonale sprawdzi się podczas pielęgnowania karoserii samochodowych – znajdzie zatem miejsce w Twoim przydomowym garażu. Preparat ten umożliwia skuteczne usuwanie niewielkich rys, dzięki czemu przywrócisz swojemu pojazdowi elegancki charakter. Nadaje się także do czyszczenia samochodu ze zwietrzałego lakieru, plam olejowych oraz asfaltu, więc jest środkiem wielozadaniowym. Pasta jest łatwa w aplikacji, ponieważ błyskawicznie oraz równomiernie rozprowadza się po karoserii. Dodatkowo nadaje powierzchniom lakierowanym lustrzany połysk, przez co Twoje auto zyska na atrakcyjności. Dostępne są również inne preparaty przeznaczone do samodzielnej pielęgnacji samochodów – wszystkie ich rodzaje znajdziesz w naszym asortymencie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaK2
     Waga produktu120g
     Kod produktu5906534000019