icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Chemia instalacyjna

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Chemia instalacyjna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pasta poślizgowa Bisan 30 g

Pasta poślizgowa Bisan 30 g

9,98
/ szt.
332,67
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pasta przydaje się podczas montażu systemów kanalizacyjnych – gwarantuje poślizg w czasie montowania różnych elementów, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Preparat wykorzystywany jest nie tylko przez specjalistów, ale także przez zwykłych majsterkowiczów podczas drobnych prac naprawczych. Proponujemy również inne rodzaje past.

   Cechy i zalety

    Pasta poślizgowa wykorzystywana jest w czasie montażu systemów kanalizacyjnych, ponieważ dzięki właściwościom smarującym umożliwia łatwe łączenie różnych elementów – zapewnia poślizg podczas instalacji rur oraz kształtek zespalanych za pomocą uszczelek. Stosowana jest zarówno przez specjalistów, jak też osoby samodzielnie przeprowadzające drobne prace naprawcze. Preparat wykonany został na bazie oleju silnikowego, zatem jest wyjątkowo skuteczny. Pasta minimalizuje ryzyko uszkodzenia mocowanych elementów – kielichy nie ulegają pękaniu oraz wyginaniu się, dzięki czemu całość zmontujesz bezproblemowo. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje past, co umożliwia Ci łatwe wybranie produktu, który szczególnie przyda się w czasie zaplanowanych prac.

    • Ułatwia montaż i demontaż instalacji sanitarnych
    • Nie drażni skóry dłoni
    • Wydłuża żywotność uszczelek gumowych

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903978703995