icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pawilony

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Pawilony

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pawilon ogrodowy GoodHome Formentera 3 x 3 m biały
Strzałka w prawo

Pawilon ogrodowy GoodHome Formentera 3 x 3 m biały

2 998
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pawilon ogrodowy GoodHome Formentera biały wyróżnia się odpornością na czynniki panujące na zewnątrz. Konstrukcja ze stali i tkaniny zapewni Ci komfortowe miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu. Materiał osłoni przestrzeń przed wiatrem czy silnymi promieniami słońca. Biały pawilon sprawdzi się w eleganckiej aranżacji tarasu.

   Cechy i zalety

    Pawilon ogrodowy GoodHome Formentera 3 x 3 m biały pozwoli Ci stworzyć miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu. Konstrukcja przeznaczona do użytku na zewnątrz została wykonana ze stali i tkaniny. Solidne materiały doskonale poradzą sobie z różnymi czynnikami atmosferycznymi. Produkt nie zniszczy się wskutek kontaktu z wodą opadową czy intensywnymi promieniami słonecznymi. Dzięki tkaninie pawilon ogrodowy GoodHome Formentera biały osłoni miejsce do odpoczynku przed wiatrem. Skorzystasz więc z chwili relaksu na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Biały pawilon charakteryzuje się nowoczesnym designem. Będzie świetnie wyglądał przy domu z elewacją w takim samym odcieniu. W komplecie znajdziesz mocowania, które ułatwią montaż pawilonu marki GoodHome.

    • Zapewnia cień, aby chronić przed nadmiarem słońca
    • Mocowania w komplecie

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5059340353203