Zobacz więcej Małe narzędzia ogrodowe do ręki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pazurki stalowe Robi 23 cm

Pazurki stalowe Robi 23 cm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Metalowe pazurki służą do spulchniania gleby i usuwania chwastów. Są osadzone na wygodnym trzonku, który zabezpiecza przed wyślizgiwaniem się narzędzia z dłoni. Doskonale nadają się do pracy na grządkach między roślinami. Część robocza została wykonana z mocnej, utwardzanej stali, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne podczas pracy.

   Cechy i zalety

    Pazurki ogrodnicze to jedno z podstawowych narzędzi ręcznych, które ułatwiają uprawianie roślin na działkach, balkonach i profesjonalnych uprawach. Służy do spulchniania i napowietrzania gleby. Pazurki posiadają zęby z mocnej stali, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i pękanie podczas pracy. Dzięki temu doskonale nadaje się do gruntu twardego lub kamienistego. Wąskie zęby sprawdzają się w pracy w ciasnych rzędach i zapewniają większe bezpieczeństwo podczas spulchniania ziemi wokół korzeni roślin. Wygodna rączka z tworzywa nie ślizga się w dłoni i umożliwia wygodną pracę podczas usuwania chwastów i korzeni. Produkt należy do serii narzędzi ogrodniczych, które idealnie nadają się do pracy w Twoim ogrodzie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKultywator
     Długość trzonka115mm
     Liczba zębów3
     KolorCzarny, niebieski
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5904842005078