Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel angielski Favorite kuty blacha 130 mm
Strzałka w prawo

Pędzel angielski Favorite kuty blacha 130 mm

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt marki Befaszczot to pędzel typu angielskiego wzmacniany blachą. Połączenie części pracującej i trzonka zostało usztywnione metalową skuwką, którą dodatkowo pokryto warstwą cyny, w celu ochrony przed korozją oraz szkodliwym działaniem środków chemicznych. W naszej ofercie znajdziesz również inne pędzle tej marki. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Produkt marki Befaszczot to pędzel typu angielskiego wzmacniany blachą. Połączenie części pracującej i trzonka zostało usztywnione metalową skuwką, którą dodatkowo pokryto warstwą cyny, w celu ochrony przed korozją oraz szkodliwym działaniem środków chemicznych. Pędzel przeznaczony jest do nakładania farb rozpuszczalnikowych i olejnych. Dzięki płaskiemu i szerokiemu kształtowi włosia aplikacja tych substancji jest precyzyjna nawet na dużych powierzchniach. Część pracująca pędzla została wyprodukowana z naturalnej świńskiej szczeciny, która wyróżnia się odpornością na zgniecenia i zagięcia, dzięki czemu na malowanym obszarze nie pozostają pojedyncze włosy. Wśród naszego asortymentu znajdziesz pędzle angielskie marki Befaszczot w wielu rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ włosiaNaturalne włosie
     Materiał skuwkiCyna
     KolorBrązowo-czerwony
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuBuk
     Kod produktu5903479161317