icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel angielski Favorite kuty blacha 150 mm
Strzałka w prawo

Pędzel angielski Favorite kuty blacha 150 mm

48,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany tutaj produkt marki Befaszczot to pędzel typu angielskiego kuty blachą. Specjalna konstrukcja wyrobu wzmacnia cześć pracującą, dzięki czemu nadaje się on do różnorodnych prac – do malowania farbami emulsyjnymi, akrylowymi i rozpuszczalnikowymi, nakładania kleju przy tapetowaniu, gruntowania ścian oraz zmywania farby. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Oferowany tutaj produkt marki Befaszczot to pędzel typu angielskiego kuty blachą. Specjalna konstrukcja wyrobu wzmacnia cześć pracującą, dzięki czemu nadaje się on do różnorodnych prac – do malowania farbami emulsyjnymi, akrylowymi i rozpuszczalnikowymi, nakładania kleju przy tapetowaniu, gruntowania ścian oraz zmywania farby. Szeroko i płasko ułożone włosie ułatwia wykonywanie robót remontowych na dużej powierzchni, przyśpieszając ich realizację. Do produkcji części pracującej zastosowano świńską szczecinę, która wykazuje odporność na zagięcia i zagniecenia, dzięki czemu nie wypadają z niej pojedyncze włosy. Trzonek z drewna bukowego charakteryzuje się trwałością oraz dobrze układa się w dłoni. W naszej ofercie znajdziesz też inne pędzle marki Befaszczot przeznaczone do rozmaitych zastosowań.

     Specyfikacja techniczna

     Typ włosiaNaturalne włosie
     Materiał skuwkiCyna
     KolorBrązowo-czerwony
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuBuk
     Kod produktu5903479161522