LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel angielski Favorite szer. 102 mm
Strzałka w prawo

Pędzel angielski Favorite szer. 102 mm

28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykonany z drewnianego trzonka i naturalnego włosia produkt wyróżnia się trwałością oraz precyzją pokrywania powierzchni farbą. Zanim przystąpisz do pracy, warto pędzel wytrzepać – będziesz miał pewność, że na malowanej powierzchni nie znajdzie się szczecina. Produktu użyjesz podczas malowania altanki, drewnianych oraz metalowych okien czy balkonów. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Korzystając z farb rozpuszczalnikowych oraz olejnych, warto zaopatrzyć się w pędzel angielski. Solidnie zaprojektowany produkt pozwoli Ci dokładnie pokryć emulsją elementy architektury ogrodowej, a także wnętrza domu. Z powodzeniem pomalujesz nim balkony, tarasy oraz płoty drewniane, jak i metalowe. Wewnątrz domu produkt sprawdzi się do odświeżania koloru żeliwnych kaloryferów. Do wykonania trzonka posłużyło trwałe drewno bukowe, dlatego też produkt jest trwały i odporny na uszkodzenia. Chcąc zapewnić mu jak najdłuższą żywotność, warto umyć go po każdej pracy – w razie konieczność pozostałości po farbie usuniesz za pomocą rozpuszczalnika. Długie włosie daje Ci możliwość pokrycia nawet dużej powierzchni za jednym razem.

     Specyfikacja techniczna

     Typ włosiaNaturalne włosie
     Materiał skuwkiNikiel
     KolorBrązowy
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuBuk
     Kod produktu5903479160211