Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel angielski Favorite szer. 36 mm
Strzałka w prawo

Pędzel angielski Favorite szer. 36 mm

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykonany z drewna trzonek korzystnie wpływa na przebieg pracy, ponieważ dopasowuje się do kształtu Twojej dłoni. Pędzlem pomalujesz żeliwne grzejniki, okiennice czy też balkony – produkt nadaje się do użycia wewnątrz i na zewnątrz budynku. Po zakończeniu pracy wyrób warto umyć w rozpuszczalniku, a następnie w wodzie z mydłem – zapewni mu to długowieczność. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pędzel angielski przeznaczony jest do malowania powierzchni oraz elementów farbą rozpuszczalnikową i olejną. Produkty te dobrze znoszą zmienne warunki pogodowe, dlatego pędzel sprawdzi się podczas malowania wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, w tym w ogrodzie oraz na posesji. Szybko i sprawnie wykończysz nim płoty i altanki, a także drzwi, okna oraz balkony. Użycie wyrobu gwarantuje sprawny przebieg nawet najbardziej precyzyjnych prac, ponieważ wykonany z drewna trzonek doskonale trzyma się w dłoni – jest stabilny. Emulsję, jaka zostaje na pędzlu po zakończeniu aplikacji, usuniesz rozpuszczalnikiem. To ważne, aby pędzle były dokładnie umyte po malowaniu, ponieważ znacznie zwiększa to ich żywotność – możesz użyć też wody z uniwersalnym mydłem.

     Specyfikacja techniczna

     Typ włosiaNaturalne włosie
     Materiał skuwkiNikiel
     KolorBrązowy
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuBuk
     Kod produktu5903479163618