icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel angielski Favorite szer. 63 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel angielski Favorite szer. 63 mm
19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt, jakim jest pędzel angielski, sprawdzi się do malowania farbami rozpuszczalnikowymi oraz olejnymi. Aby na długo zachować go w dobrym stanie, po malowaniu należy go umyć – zdjąć resztki farby za pomocą rozpuszczalnika, a następnie namydlić, wypłukać i osuszyć. Trzonek pędzla wykonano z drewna, dlatego dobrze trzyma się w dłoni.

  Cechy i zalety

  Płaski kształt pędzla umożliwia Ci estetyczne wykończenie trudno dostępnych miejsc. Dlatego też z jego pomocą precyzyjnie pomalujesz elementy architektury ogrodowej, jak tarasy, altanki czy płoty. Wewnątrz domu pędzel sprawdzi się do odnawiania okien oraz drzwi, jak również grzejników żeliwnych. Możesz nim malować po różnych powierzchniach, w tym drewnianych oraz metalowych. Angielskim pędzlem nałożysz farby rozpuszczalnikowe oraz olejne. Chcąc uniknąć wypadania włosów z produktu podczas malowania, warto tuż przed rozpoczęciem pracy go wytrzepać. Takie działanie korzystnie wpłynie na przebieg prac i nie zakłóci atrakcyjnego wyglądu świeżo pomalowanych podłoży. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także pędzle płaskie oraz okrągłe.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ włosiaNaturalne włosie
   Materiał skuwkiNikiel
   KolorBrązowy
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuDrewno
   Kod produktu5903479166411