icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel angielski Favorite szer. 76 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel angielski Favorite szer. 76 mm
22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Do malowania balkonów, tarasów czy grzejników sprawdzi się pędzel angielski. Doskonale pokrywa podłoża farbą olejną oraz rozpuszczalnikową – nadaje się do wykorzystania wewnątrz budynku, a także użyjesz go do malowania elementów architektury ogrodowej. Naturalne włosie zastosowane w pędzlu jest elastyczne i dopasowuje się do malowanej powierzchni.

  Cechy i zalety

  Pędzel angielski wyróżnia się drewnianą rączką w całości wykonaną z drewna bukowego – zapewnia mu to trwałość oraz wytrzymałość. Produkt doskonale dopasowuje się do dłoni, a co za tym idzie – gwarantuje mu stabilność – wykonasz nim prace wymagające precyzji. Długie włosie pozwala Ci na malowanie dużych powierzchni, dzięki czemu praca przebiega sprawnie i szybko. Przed zastosowaniem pędzla poleca się wytrzepać go w celu pozbycia się luźnego włosia – masz wówczas pewność, że na pomalowanej powierzchni nie znajdą się pojedyncze włoski. Dla zachowania pędzla w dobrym stanie, warto po każdej aplikacji umyć go wodą z mydłem. W tym celu możesz także użyć rozpuszczalnika. Pędzel sprawdzi się do malowania powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynku.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ włosiaNaturalne włosie
   Materiał skuwkiNikiel
   KolorBrązowy
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuDrewno
   Kod produktu5903479167616