icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel angielski uniwersalny 1"

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel angielski uniwersalny 1"
7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pędzel angielski z wąskim włosiem służy do precyzyjnego nakładania farb i lakierów. Produkt jest przystosowany do aplikacji wszystkich rodzajów farb, dzięki czemu posiada uniwersalne zastosowanie. Można go czyścić za pomocą rozpuszczalników, co sprawia, że sprzątanie po zakończeniu prac przebiega komfortowo. Sprawdź również inne pędzle dostępne w naszym sklepie.

  Cechy i zalety

  Dostępny tutaj produkt to pędzel typu angielskiego. Wyrób może być wykorzystywany do malowania wszelkimi rodzajami farb i lakierów. Produkt wyróżnia się wąską częścią pracującą, która ułatwia aplikację preparatów na chropowate, nierówne powierzchnie oraz w trudno dostępnych miejscach. Korzystając z tego pędzla, nałożysz farby oraz lakiery precyzyjnie. Włosie jest gęste, dzięki czemu nabiera dużo farby, jednocześnie zapobiegając jej skapywaniu. Część pracującą wyprodukowano z mieszanki włókien naturalnych i syntetycznych, co sprawia, że można ją myć rozpuszczalnikami. Na wygodę podczas pracy wpływa drewniana rączka, która dobrze układa się w dłoni. W sklepach Castorama dostępne są także pędzle tego typu w innych rozmiarach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość włosia55mm
   Typ włosiaMieszanka włosia syntetycznego i naturalnego
   KolorNaturalny
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuDrewno
   Kod produktu5907650211150