icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel angielski uniwersalny 1 1/2"

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel angielski uniwersalny 1 1/2"
8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dostępny tutaj pędzel to uniwersalne narzędzie malarskie. Produkt nadaje się do malowania wszystkimi rodzajami farb i lakierów, co sprawia, że jest bardzo przydatny podczas rozmaitych prac remontowo-wykończeniowych. Możesz go również wykorzystać do aplikacji środków ochrony drewna. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również pędzle tego typu w innych rozmiarach.

  Cechy i zalety

  Pędzel angielski służy do malowania różnymi rodzajami farb i lakierów. Produkt będzie przydatny podczas prac remontowo-wykończeniowych. Szeroka część pracująca umożliwia szybkie i jednocześnie precyzyjne malowanie dużych powierzchni. Gęste włosie nabiera dużą ilość farby i dokładnie ją rozprowadza. Część pracująca została wykonana z mieszanki włókien naturalnych i syntetycznych – jest przystosowana do czyszczenia za pomocą rozpuszczalników. Mocna, metalowa skuwka spaja włosie i rączkę, zapobiegając wypadaniu włókien. Wygodny, drewniany uchwyt dobrze leży w dłoni. Rączka z naturalnego materiału sprawia, że ręka nie poci się, dzięki czemu pędzel nie wysunie się podczas pracy. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór akcesoriów malarskich.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość włosia55mm
   Typ włosiaMieszanka włosia syntetycznego i naturalnego
   KolorNaturalny
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuDrewno
   Kod produktu5907650211143