icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel do farb akrylowych 3 x 12 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel do farb akrylowych 3 x 12 cm
21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pędzel przeznaczony jest do szybkiego i sprawnego malowania różnych powierzchni. Możesz zastosować go np. podczas remontu. Posiada elastyczne włosie, za sprawą czego doskonale dopasowuje się do malowanych nim powierzchni. Rozprowadzisz nim różne rodzaje farb. Wyposażony został w wygodny uchwyt, co zapewnia komfort pracy. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Pędzel przyda Ci się zarówno podczas prac remontowych, jak też w czasie malowania rozmaitych konstrukcji użytku codziennego. Posiada naturalne włosie, które jest wyjątkowo elastyczne – za sprawą tego doskonale dopasowuje się do malowanych powierzchni. Wyposażony został w wygodny uchwyt, co zapewni Ci poczucie komfortu w czasie pracy. Jest niezwykle funkcjonalny, ponieważ umożliwia sprawne rozprowadzenie farb różnego rodzaju. Możesz pomalować nim nie tylko ścianę, ale też np. ławkę lub stolik. Jest szeroki, więc stosując go zwiększysz wydajność swojej pracy – umożliwia to bowiem zmniejszenie ilości pociągnięć pędzlem. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, za sprawą czego z powodzeniem możesz wybrać model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość włosia70mm
   Typ włosiaMieszanka włosia syntetycznego i naturalnego
   KolorBiały
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuTworzywo sztuczne i drewno
   Kod produktu4002168365522