icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel do farb olejnych Favorite 50 mm

Pędzel do farb olejnych Favorite 50 mm

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pędzel marki Favorite przeznaczony jest do malowania farbami rozpuszczalnikowymi i olejnymi. Produkt posiada płasko ułożone włosie, dzięki czemu ułatwia precyzyjne pokrywanie nawet dużych powierzchni. Produkt posiada plastikowy trzonek, charakteryzujący się małą wagą oraz dobrze układający się w dłoni, co docenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.

  Cechy i zalety

  Pędzel marki Favorite przeznaczony jest do malowania farbami rozpuszczalnikowymi i olejnymi. Produkt posiada płasko ułożone włosie, dzięki czemu ułatwia precyzyjne pokrywanie nawet dużych powierzchni. Pędzel może być stosowany na przykład do aplikacji farb na drzwi, płoty czy balustrady. Część pracującą wykonano ze świńskiej szczeciny, która jest odporna na zagięcia i zgniecenia, co sprawia, że nie pozostawia pojedynczych włókien na malowanym obszarze. Produkt posiada plastikowy trzonek, charakteryzujący się małą wagą oraz dobrze układający się w dłoni, co docenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Wśród naszego asortymentu znajdziesz pędzle marki Favorite w różnych rozmiarach, przeznaczone do rozmaitych zastosowań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ włosiaNaturalne włosie
   Materiał skuwkiNikiel
   KolorRed
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
   Kod produktu5903479165100