Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel do farb wodnych Favorite 130 mm
Strzałka w prawo

Pędzel do farb wodnych Favorite 130 mm

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt marki Favorite to pędzel przeznaczony do farb na bazie wody. Dzięki temu narzędziu równomiernie pokryjesz ściany emulsją, czemu sprzyja szeroka powierzchnia pracująca, ułatwiająca nakładanie farby na duże obszary. Drewniany trzonek z drewna bukowego wyróżnia się trwałością, a ponadto dobrze leży w dłoni , co docenią profesjonaliści i amatorzy. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Produkt marki Favorite to pędzel przeznaczony do farb na bazie wody. Dzięki temu narzędziu równomiernie pokryjesz ściany emulsją, czemu sprzyja szeroka powierzchnia pracująca, ułatwiająca nakładanie farby na duże obszary. Do produkcji pędzla wykorzystano mieszankę świńskiej szczeciny i włókien poliestrowych – takie rozwiązanie sprawia, że emulsja nie skapuje podczas malowania. Drewniany trzonek z drewna bukowego wyróżnia się trwałością, a ponadto dobrze leży w dłoni , co docenią profesjonaliści i amatorzy. Łączenie części pracującej i uchwytu wzmocniono metalową skuwką, pokrytą warstwą niklu dla zabezpieczenia przed korozją. Wśród naszego asortymentu znajdziesz pędzle marki Favorite o różnych rozmiarach oraz rozmaite akcesoria przeznaczone do prac remontowych.

     Specyfikacja techniczna

     Materiał skuwkiNikiel
     KolorBrązowo-niebieski
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5903479161331