icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel do farb wodnych Favorite 50 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel do farb wodnych Favorite 50 mm
12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pędzel marki Favorite przeznaczony jest do nakładania farb wodnych. Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia prace remontowe przebiegają szybko i komfortowo. Część pracującą wykonano z mieszanki świńskiej szczeciny i włókien poliestrowych, dzięki czemu farba nie skapuje z pędzla. Wśród naszego asortymentu z najdziesz inne produkty marki Favorite przeznaczone do prac remontowych.

  Cechy i zalety

  Pędzel marki Favorite przeznaczony jest do nakładania farb wodnych. Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia prace remontowe przebiegają szybko i komfortowo. Część pracującą wykonano z mieszanki świńskiej szczeciny i włókien poliestrowych, dzięki czemu farba nie skapuje z pędzla. Płasko i szeroko ułożone włosie ułatwia równomierne położenie emulsji na dużej powierzchni. Część pracującą i trzonek połączono metalową skuwką, która została pokryta warstwą niklu w celu zabezpieczenia przed korozją. Uchwyt wyprodukowano z trwałego plastiku, wyróżniającego się małą wagą. Lekkość pędzla wpływa na wygodę podczas użytkowania oraz transportu. Wśród naszego asortymentu z najdziesz inne produkty marki Favorite przeznaczone do prac remontowych.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Materiał skuwkiNikiel
   KolorNiebieski
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
   Kod produktu5903479165148