LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel do farb wodnych Favorite 63 mm

Pędzel do farb wodnych Favorite 63 mm

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt marki Favorite to praktyczny pędzel do prac remontowo-wykończeniowych. Wyrób przeznaczony jest do aplikacji farb na bazie wody, które rozprowadza się komfortowo dzięki konstrukcji pędzla. Dwukompozytowy trzonek jest solidny oraz dobrze układa się w dłoni. Część pracująca ze świńskiej szczeciny i włókien poliestrowych nie pozostawia pojedynczych włosów na malowanej powierzchni.

   Cechy i zalety

    Produkt marki Favorite to praktyczny pędzel do prac remontowo-wykończeniowych. Wyrób przeznaczony jest do aplikacji farb na bazie wody, które rozprowadza się komfortowo dzięki konstrukcji pędzla. Trzonek wykonany z tworzywa sztucznego jest lekki oraz trwały. Dobrze układa się w dłoni, nie powodując zmęczenia podczas pracy. Część pracującą wyprodukowano z mieszanki, w skład której wchodzi świńska szczecina i włókna poliestrowe. To połączenie sprawia, że farba nie skapuje z pędzla, a na malowanej powierzchni nie pozostają pojedyncze włókna. Trzonek oraz część pracująca zostały połączone metalową skuwką, dodatkowo pokrytą warstwą niklu, w celu zabezpieczenia przed korozją oraz szkodliwym działaniem środków chemicznych.

     Specyfikacja techniczna

     Materiał skuwkiNikiel
     KolorNiebieski
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5903479166442