Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel do lazury Favorite 130 mm
Strzałka w prawo

Pędzel do lazury Favorite 130 mm

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyrób marki Favorite to pędzel przeznaczony do aplikacji środków ochrony drewna. Dzięki temu produktowi nałożysz precyzyjnie lazury, farby oraz impregnaty na drewniane powierzchnie. Część pracująca pędzla została wyprodukowana z włókien poliestrowych, które nie łamią się oraz są łatwe do utrzymania w czystości po zakończeniu robót. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Wyrób marki Favorite to pędzel przeznaczony do aplikacji środków ochrony drewna. Dzięki temu produktowi nałożysz precyzyjnie lazury, farby oraz impregnaty na drewniane powierzchnie. Szeroko i płasko ułożone włosie ułatwia malowanie oraz przyśpiesza prace. Część pracująca pędzla została wyprodukowana z włókien poliestrowych, które nie łamią się oraz są łatwe do utrzymania w czystości po zakończeniu robót. Trzonek wykonano z tworzywa sztucznego, charakteryzującego się małą wagą i trwałością. Uchwyt dobrze leży w dłoni, co docenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Łączenie części pracującej i trzonka zostało wzmocnione za pomocą metalowej skuwki, którą pokryto warstwą niklu w celu zabezpieczenia przed korozją.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPędzel
     Materiał skuwkiNikiel
     KolorBrązowo-zielony
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuBuk
     Kod produktu5903479161300