icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel do lazury Favorite 25 mm

Pędzel do lazury Favorite 25 mm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Oferowany produkt marki Favorite to pędzel służący do wygodnej aplikacji środków ochrony drewna. Korzystając z tego narzędzia precyzyjne położysz lazury, farby oraz lakiery. Wąski i płaski kształt włosia sprzyja dokładnemu malowaniu detali oraz trudno dostępnych miejsc. W naszej ofercie znajdziesz również inne pędzle tej marki.

  Cechy i zalety

  Oferowany produkt marki Favorite to pędzel służący do aplikacji środków ochrony drewna. Korzystając z tego narzędzia precyzyjne położysz lazury, farby oraz lakiery. Wąski i płaski kształt włosia sprzyja dokładnemu malowaniu detali oraz trudno dostępnych miejsc. Część pracującą wyprodukowano z włókien poliestrowych, które wyróżniają się odpornością na czyszczenie rozpuszczalnikami. Trzonek wykonany z tworzywa sztucznego charakteryzuje się małą wagą, co wpływa na komfort pracy. Część pracującą i uchwyt połączono za pomocą metalowej skuwki, którą dodatkowo pokryto warstwą niklu w celu zabezpieczenia przed korozją oraz szkodliwym działaniem środków chemicznych. Wśród naszego asortymentu znajdziesz pędzle marki Favorite przeznaczone do rozmaitych zastosowań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Materiał skuwkiNikiel
   KolorGreen
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
   Kod produktu5903479162697