icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel do lazury Favorite 36 mm

Pędzel do lazury Favorite 36 mm

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pędzel wykonany przez firmę Favorite służy do aplikacji środków ochrony drewna. Korzystając z tego produktu z łatwością naniesiesz lazury, farby oraz inne impregnaty. Kształt włosia – płaski i wąski – sprzyja precyzyjnemu pokrywaniu powierzchni lakierem. Trzonek wykonano z tworzywa sztucznego, charakteryzującego się małą wagą i trwałością.

   Cechy i zalety

    Pędzel wykonany przez firmę Favorite służy do aplikacji środków ochrony drewna. Korzystając z tego produktu z łatwością naniesiesz lazury, farby oraz inne impregnaty. Kształt włosia – płaski i wąski – sprzyja precyzyjnemu pokrywaniu powierzchni lakierem. Część pracująca pędzla została wyprodukowana z włókien poliestrowych, które nie łamią się oraz są łatwe do utrzymania w czystości po zakończeniu prac. Trzonek wykonano z tworzywa sztucznego, charakteryzującego się małą wagą i trwałością. Połączenie części pracującej i uchwytu zostało wzmocnione za pomocą metalowej skuwki, którą dodatkowo pokryto warstwą niklu w celu zabezpieczenia przed korozją. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również inne produkty marki Favorite przeznaczone do prac remontowo-wykończeniowych.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     KolorGreen
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5903479163809