icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel do lazury Favorite 50 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel do lazury Favorite 50 mm
10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt marki Favorite to pędzel do aplikacji lazury oraz farb i impregnatów do drewna. Wyrób posiada płaskie i szeroko ułożone włosie, dzięki czemu naniesiesz te substancje precyzyjnie nawet na dużej powierzchni. Pędzel posiada trzonek z mocnego plastiku, charakteryzującego się wytrzymałością. Ponadto dobrze leży w ręce, co docenią zarówno profesjonalni malarze, jak i amatorzy.

  Cechy i zalety

  Produkt marki Favorite to pędzel do aplikacji lazury oraz farb i impregnatów do drewna. Wyrób posiada płaskie i szeroko ułożone włosie, dzięki czemu naniesiesz te substancje precyzyjnie nawet na dużej powierzchni. Do produkcji części pracującej zastosowano włosie poliestrowe, które dobrze nabiera farbę i nie pozostawia nieestetycznych plam oraz smug na malowanym obszarze. Pędzel posiada trzonek z mocnego plastiku, charakteryzującego się wytrzymałością. Ponadto dobrze leży w ręce, co docenią zarówno profesjonalni malarze, jaki amatorzy. Połączenie części pracującej i uchwytu zostało wzmocnione metalową skuwką, którą dodatkowo pokryto niklem, w celu zabezpieczenia przed korozją oraz niszczącym działaniem środków chemicznych.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorGreen
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
   Kod produktu5903479165278