Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel do lazury Favorite 63 mm

Pędzel do lazury Favorite 63 mm

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pędzel wykonany przez firmę Favorite przeznaczony jest do aplikacji środków ochrony drewna. Korzystając z tego narzędzia nałożysz impregnaty, farby i lazury na przedmioty drewniane, takie jak ławki, płoty, parapety, meble i inne. Plastikowy trzonek pędzla jest lekki oraz dobrze leży w dłoni – nawet długo pracując nie odczujesz przez niego zmęczenia.

   Cechy i zalety

    Pędzel wykonany przez firmę Favorite przeznaczony jest do komfortowej aplikacji środków ochrony drewna. Korzystając z tego narzędzia nałożysz impregnaty, farby i lazury na przedmioty drewniane, takie jak ławki, płoty, parapety, meble i inne. Szeroko oraz płasko ułożone włosie ułatwia nakładanie specyfików na duże powierzchnie. Plastikowy trzonek pędzla jest lekki oraz dobrze leży w dłoni – nawet długo pracując nie odczujesz przez niego zmęczenia. Część pracującą wyprodukowano z włókien poliestrowych, które wykazują odporność na czyszczenie rozpuszczalnikiem. Łączenie trzonka i włosia wzmocniono metalową skuwką, która jest dodatkowo zabezpieczona warstwą niklu przed korozją i szkodliwym działaniem środków chemicznych.

     Specyfikacja techniczna

     KolorGreen
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5903479166527