icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel do lazury Favorite 76 mm

Pędzel do lazury Favorite 76 mm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wyrób marki Favorite to praktyczny pędzel do malowania środkami ochrony drewna. Korzystając z tego narzędzia przeprowadzisz aplikację farby, lazury czy lakierów szybko i komfortowo. Szeroki i płaski kształt włosia sprzyja precyzyjnemu pokrywaniu dużych powierzchni. W naszej ofercie znajdziesz również inne pędzle tej marki.

  Cechy i zalety

  Wyrób marki Favorite to praktyczny pędzel do malowania środkami ochrony drewna. Korzystając z tego narzędzia przeprowadzisz aplikację farby, lazury czy lakierów szybko i komfortowo. Szeroki i płaski kształt włosia sprzyja precyzyjnemu pokrywaniu dużych powierzchni. Część pracująca z włókien poliestrowych jest odporna na czyszczenie rozpuszczalnikami. Wyprodukowany z tworzywa sztucznego trzonek jest lekki i poręczny, dzięki czemu pracując nawet przez długi czas nie odczujesz zmęczenia. Łączenie części pracującej oraz uchwytu zostało wzmocnione metalową skuwką, która została pokryta warstwą niklu, w celu dodatkowej ochrony przed korozją oraz szkodliwym działaniem środków chemicznych. W naszej ofercie znajdziesz również inne pędzle tej firmy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Materiał skuwkiNikiel
   KolorGreen
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
   Kod produktu5903479167791