icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel kaloryferowy Favorite 50 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel kaloryferowy Favorite 50 mm
11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pędzel marki Befaszczot jest przeznaczony do nakładania farb rozpuszczalnikowych oraz na bazie wody. Służy do malowania tymi substancjami na przykład kaloryferów, balustrad, ławek, drzwi i tym podobnych. Prosty i szeroki kształt włosia sprzyja pokrywaniu dużych powierzchni w szybki i komfortowy sposób. W naszej ofercie znajdziesz pędzle marki Befaszczot przeznaczone do rozmaitych zastosowań.

  Cechy i zalety

  Pędzel marki Befaszczot jest przeznaczony do nakładania farb rozpuszczalnikowych oraz na bazie wody. Służy do malowania tymi substancjami na przykład kaloryferów, balustrad, ławek, drzwi i tym podobnych. Prosty i szeroki kształt włosia sprzyja pokrywaniu dużych powierzchni w szybki i komfortowy sposób. Część pracującą wyprodukowano ze świńskiej szczeciny, która wykazuje odporność na złamania i zagięcia, dzięki czemu na malowanym obszarze nie pozostają pojedyncze włókna. Drewniany trzonek z drewna bukowego jest trwały i lekki. Ponadto dobrze leży w dłoni, co docenią zarówno malarze profesjonaliści, jak i amatorzy. Skuwkę łączącą uchwyt i włosie pokryto warstwą cyny, w celu ochrony przed korozją. W naszej ofercie znajdziesz pędzle marki Befaszczot przeznaczone do rozmaitych zastosowań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ włosiaNaturalne włosie
   Materiał skuwkiNikiel
   KolorNaturalny
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuBuk
   Kod produktu5903479195015