Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel mini ławkowiec 130 mm

Pędzel mini ławkowiec 130 mm

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mały, płaski pędzel pomoże Ci sprawnie wykonać wszelkie prace malarskie, nawet te wymagające precyzji. Dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością pomalujesz trudno dostępne miejsca, zdobienia i niewielkie elementy. Pędzla możesz używać na każdej powierzchni, od drewna po tynk. Nadaje się do nakładania wszystkich rodzajów farb i lakierów.

   Cechy i zalety

    Płaski pędzel w wersji mini z pewnością ułatwi Ci wykonywanie różnych prac malarskich wymagających precyzji. Z jego pomocą z łatwością dotrzesz z farbą w trudno dostępne miejsca, pokryjesz lakierem zdobione drewniane meble, a także zamaskujesz drobne niedociągnięcia i uszkodzenia na ścianach. Dzięki połączeniu włosia naturalnego i syntetycznego uzyskasz doskonale krycie nawet na chropowatych powierzchniach, jak drewno, czy tynk strukturalny. Pędzel może być używany do malowania każdego rodzaju powierzchni. Doskonale współpracuje z większością farb dostępnych na rynku, zapewniając zadowalający efekt za każdym razem. Wygodna, drewniana rączka pewnie leży w dłoni, dzięki czemu każdą pracę wykonasz sprawniej i szybciej.

     Specyfikacja techniczna

     Długość włosia65mm
     Typ włosiaMieszanka włosia syntetycznego i naturalnego
     KolorNaturalny
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5907650211884