Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel mini ławkowiec 150 mm

Pędzel mini ławkowiec 150 mm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Średniej wielkości pędzel z pewnością znajdzie wiele zastosowań w trakcie prac remontowych i wykończeniowych. Połączenie włosia syntetycznego i naturalnego zapewnia odpowiedni efekt na niemal każdej powierzchni. Pędzel jest odpowiedni do malowania drewna, tworzyw sztucznych i tynku przy użyciu każdego rodzaju farby czy lakieru.

   Cechy i zalety

    Przy użyciu tego niedużego, płaskiego pędzla z łatwością wykonasz precyzyjne prace wykończeniowe i sprawnie pomalujesz małe i duże powierzchnie. Pędzel doskonale sprawdzi się w trakcie malowania mebli, ogrodzeń, a nawet ścian. Zapewni Ci doskonały rezultat na powierzchniach drewnianych, plastikowych czy pokrytych tynkiem. Możesz go z powodzeniem używać z większością farb, bejc i lakierów dostępnych na rynku, za każdym razem osiągając zadowalające efekty. Wygodna, drewniana rączka sprawia, że pędzel pewnie leży w dłoni, a mieszane włosie zapewnia, że z łatwością utrzymasz pędzel w czystości, dzięki czemu będzie służył Ci przez długi czas. Tego typu pędzel to niezbędny dodatek dla warsztatu każdego majsterkowicza.

     Specyfikacja techniczna

     Długość włosia75mm
     Typ włosiaMieszanka włosia syntetycznego i naturalnego
     KolorNaturalny
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5907650211877