icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel murarski Befaszczot 15

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel murarski Befaszczot 15
19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Oferowany tutaj produkt marki Befaszczot to pędzel murarski. Wyrób przeznaczony jest do nakrapiania ścian, nanoszenia zapraw oraz izolacji mineralnych. Za pomocą dostępnego tutaj narzędzia wykonasz te z odpowiednią precyzją. Drewniana oprawka szczotki murarskiej jest jednocześnie solidna i lekka. Uchwyt pędzla dobrze leży w dłoni, co docenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.

  Cechy i zalety

  Oferowany tutaj produkt marki Befaszczot to pędzel murarski. Wyrób przeznaczony jest do nakrapiania ścian, nanoszenia zapraw oraz izolacji mineralnych. Za pomocą dostępnego tutaj narzędzia wykonasz te prace z odpowiednią precyzją. Część pracująca pędzla została wykonana z mieszanki włókien kokosowych oraz poliestrowych, które nie łamią się i nie pozostawiają pojedynczych włosów na powierzchni. Drewniana oprawka szczotki murarskiej jest jednocześnie solidna i lekka. Uchwyt pędzla dobrze leży w dłoni, co docenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Włosie zostało wtłoczone mechanicznie w oprawę, co zapobiega wypadaniu włókien. W naszej ofercie znajdziesz również inne pędzle marki Befaszczot przeznaczone do rozmaitych prac remontowych, wykończeniowych i konserwatorskich.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5903479072514