LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel płaski Favorite 25 mm
Strzałka w prawo

Pędzel płaski Favorite 25 mm

6,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pędzel marki Befaszczot przeznaczony jest do aplikacji farb na bazie wody oraz rozpuszczalnikowych. Włosie ułożone jest płasko i jest wąskie, co sprawia, że doskonale nadaje się do malowania detali, trudno dostępnych miejsc oraz do małych poprawek. Wśród naszego asortymentu znajdziesz inne produkty marki Befaszczot przeznaczone do prac remontowych, wykończeniowych i konserwatorskich. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pędzel marki Befaszczot przeznaczony jest do aplikacji farb na bazie wody oraz rozpuszczalnikowych. Włosie ułożone jest płasko i jest wąskie, co sprawia, że doskonale nadaje się do malowania detali, trudno dostępnych miejsc oraz do małych poprawek. Drewniany trzonek pędzla jest jednocześnie lekki i solidny, dobrze leży w dłoni, co docenią zarówno malarze profesjonalni, jaki i amatorzy. Część pracującą wykonano ze świńskiej szczeciny, wyróżniającej się odpornością na zgniecenia i zagięcia, co sprawia, że nie pozostawia pojedynczych włókien na malowanej powierzchni. Uchwyt oraz cześć pracującą połączono metalową skuwką, która dodatkowo została pokryta warstwą cyny, w celu zabezpieczenia przed korozją i przed szkodliwym działaniem środków chemicznych.

     Specyfikacja techniczna

     Materiał skuwkiCyna
     KolorNaturalny
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuBuk
     Kod produktu5903479132515