icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel płaski Favorite 25 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel płaski Favorite 25 mm
6,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pędzel marki Befaszczot przeznaczony jest do aplikacji farb na bazie wody oraz rozpuszczalnikowych. Włosie ułożone jest płasko i jest wąskie, co sprawia, że doskonale nadaje się do malowania detali, trudno dostępnych miejsc oraz do małych poprawek. Wśród naszego asortymentu znajdziesz inne produkty marki Befaszczot przeznaczone do prac remontowych, wykończeniowych i konserwatorskich.

  Cechy i zalety

  Pędzel marki Befaszczot przeznaczony jest do aplikacji farb na bazie wody oraz rozpuszczalnikowych. Włosie ułożone jest płasko i jest wąskie, co sprawia, że doskonale nadaje się do malowania detali, trudno dostępnych miejsc oraz do małych poprawek. Drewniany trzonek pędzla jest jednocześnie lekki i solidny, dobrze leży w dłoni, co docenią zarówno malarze profesjonalni, jaki i amatorzy. Część pracującą wykonano ze świńskiej szczeciny, wyróżniającej się odpornością na zgniecenia i zagięcia, co sprawia, że nie pozostawia pojedynczych włókien na malowanej powierzchni. Uchwyt oraz cześć pracującą połączono metalową skuwką, która dodatkowo została pokryta warstwą cyny, w celu zabezpieczenia przed korozją i przed szkodliwym działaniem środków chemicznych.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Materiał skuwkiCyna
   KolorNaturalny
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuBuk
   Kod produktu5903479132515