Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel płaski Favorite 36 mm
Strzałka w prawo

Pędzel płaski Favorite 36 mm

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten wąski pędzel przeznaczony jest do nakładania farb oraz innych mas malarskich, np. emulsji, podkładów czy impregnatów. Standardowej długości szczecina została mocno osadzona na sztywnym uchwycie z drewna bukowego, co zapewni Ci stabilne operowanie pędzlem. Przy pomocy tego narzędzie wykonasz większość drobnych prac malarskich. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Ten mały pędzel jest narzędziem, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego przydomowego warsztatu i pracowni malarskiej. Jest niezwykle uniwersalny, pozwala na nakładanie nie tylko farb, ale także emulsji, impregnatów i wielu innych, płynnych mas kryjących i malarskich. Z powodzeniem będziesz mógł nałożyć za pomocą tego pędzla podkład na metalowe elementy albo farbę na drewnianą powierzchnie. Narzędzie posiada wąską i gęstą szczecinę, która pozwoli Ci na precyzyjne malowanie. Pędzel szczególnie sprawdzi się w trakcie małych prac malarskich i wykończeniowych. Za jego pomocą dokończysz nakładanie farby w trudno dostępnych miejscach, w okolicach kantów, listew i narożników. Regularnie czyszczony pędzel zachowa swoją miękkość i sprawnie służył będzie Ci przez lata.

     Specyfikacja techniczna

     Materiał skuwkiCyna
     KolorNaturalny
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuBuk
     Kod produktu5903479133611