icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel płaski Favorite 50 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel płaski Favorite 50 mm
8,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ten płaski pędzel jest narzędziem, którego nie powinno zabraknąć w żadnym przydomowym i profesjonalnym warsztacie. Choć przeznaczony jest głównie do nakładania farb, emulsji i innych płynnych mas malarskich, z powodzeniem możesz używać tego pędzla np. w pracach stolarskich do czyszczenia czy strzepywania trocin drewnianych powierzchni.

  Cechy i zalety

  Płaski pędzel o dość wąskiej szczecinie znajdzie praktyczne zastosowanie w większości drobnych prac wykończeniowych i malarskich. Z powodzeniem korzystać mogą z niego profesjonalni malarze – także artyści; jak i domowi majsterkowicze. Pędzel jest tym narzędziem, które powinno znaleźć się w każdym warsztacie i gospodarstwie domowym. Przy jego pomocy dokończysz malowanie pokoju, zwłaszcza w miejscach, do których trudno dostać się większym pędzlem. Narzędzie to sprawdzi się także podczas odnawiania mebli albo nakładania kleju na wąskie bordiury. Szczecina pędzla jest gęsta, o standardowej długości, osadzona została na drewnianej rączce, która jest twarda, co gwarantuje stabilniejsze i bardziej precyzyjne malowanie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Materiał skuwkiCyna
   KolorNaturalny
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuBuk
   Kod produktu5903479135011