icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel płaski Favorite 63 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel płaski Favorite 63 mm
9,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Narzędzie to znajdzie swoje zastosowanie zarówno w warsztacie profesjonalisty, jak i domowego hobbysty. Pędzel ten przeznaczony jest do nakładania farb rozpuszczalnych i olejnych, choć z powodzeniem będziesz mógł stosować go z innymi masami malarskimi. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pędzli, przeznaczonych do różnego typu prac budowlanych i wykończeniowych.

  Cechy i zalety

  Ten uniwersalny pędzel doskonale sprawdzi się w różnego typu małych pracach wykończeniowych, remontowych i renowacyjnych. Z powodzeniem wykorzystasz go do dokończenia malowania pokoju w miejscach, do których trudno dotrzeć. Podczas odświeżania pokoju będziesz mógł przy pomocy tego pędzla precyzyjnie nanieść klej na wąskie pasy tapety. Narzędzie pomoże Ci także podczas odnawiania mebli. Najpierw za jego pomocą nałożysz na powierzchnię rozpuszczalnik, zamalowując później drewniane elementy emulsją lub farbą. Pędzel możesz wykorzystać także do prac suchych, strzepywania trocin z drewna, odkurzania elementów wewnątrz układów. By pędzel zachował swoją miękkość i posłużył Ci na długo, warto pamiętać o jego regularnej pielęgnacji.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Materiał skuwkiCyna
   KolorNaturalny
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuBuk
   Kod produktu5903479136315