icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel płaski Favorite dekoracyjny 76 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel płaski Favorite dekoracyjny 76 mm
Strzałka w prawo
10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dostępny tutaj pędzel płaski przeznaczony jest do wykonywania elementów dekoracyjnych. Produkt służy do precyzyjnego nakładania farb, emulsji i tynków. Płaski i szeroki kształt włosia znacząco ułatwia nakładanie farb na ściany, wykonywanie starannych wzorków czy odbijanie szablonów. Trzonek z drewna bukowego wyróżnia się trwałością, a ponadto dobrze układa się w dłoni, co docenią profesjonaliści i amatorzy.

  Cechy i zalety

  Dostępny tutaj pędzel płaski przeznaczony jest do wykonywania elementów dekoracyjnych. Produkt służy do precyzyjnego nakładania farb, emulsji i tynków. Część pracująca została wyprodukowana z odpornej na zagięcia i zagniecenia szczeciny, co sprawia, że doskonale nadaje się również do szybkoschnących lakierów oraz farb rozpuszczalnikowych. Płaski i szeroki kształt włosia znacząco ułatwia nakładanie farby na ściany, wykonywanie starannych wzorków czy odbijanie szablonów. Trzonek z drewna bukowego wyróżnia się trwałością, a ponadto dobrze układa się w dłoni, co docenią nie tylko profesjonaliści, ale i amatorzy. Włosie z uchwytem połączono ocynkowaną skuwką, która jest odporna na korozję. Wśród naszego asortymentu znajdziesz rozmaite pędzle oraz inne akcesoria przeznaczone do prac remontowych.

  • Do wykonywania efektów dekoracyjnych farbami, emulsjami, tynkami

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Typ włosiaNaturalne włosie
  Materiał skuwkiCyna
  KolorNaturalny
  Kształt produktuPłaski
  Materiał uchwytuBuk
  Kod produktu5903479137619