Zobacz więcej Kratki, bramki i pergole

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Kratki, bramki i pergole

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pergola drewniana 128 x 210 x 40 cm

Pergola drewniana 128 x 210 x 40 cm

178
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pergola drewniana to rozwiązanie przystosowane do ogrodów, działek i innych miejsc na zewnątrz budynków. Będzie doskonała zarówno w zabudowaniach mieszkalnych, jak i użytkowych. Przykładowo w ogrodach przy restauracjach. Umożliwia prawidłowy wzrost roślin pnących. Stanowi też atrakcyjną dekorację każdego zielonego zakątka.

   Cechy i zalety

    Stworzenie estetycznej aranżacji w ogrodzie nie wymaga wyboru kosztownych mebli. Często wystarczy pergola drewniana 128 x 210 x 40 cm. Produkt ten został przygotowany z odpowiednio sezonowanego drewna rodzimych gatunków. Dzięki właściwemu zaprojektowaniu z powodzeniem sprawdzi się do zawieszenia ozdób albo posadzenia wokół niej roślin pnących. Pergola drewniana została przygotowana z poprzeczkami, co ułatwia zawieszenie dodatkowych roślin na różnych poziomach, aby szybko uzyskać gęstą roślinność. Ciśnieniowa impregnacja skutecznie chroni pergolę przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Sprawdź też inne produkty z tej kategorii, które są dostępne w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Informacje dotyczące środowiskaFSC mix 80%
     Rodzaj obróbkiObróbka ciśnieniowa
     KolorZielony
     MateriałDrewno
     Kod produktu5900886505178