Zobacz więcej Kratki, bramki i pergole

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Kratki, bramki i pergole

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pergola drewniana z łukiem 128 x 219 x 40 cm

Pergola drewniana z łukiem 128 x 219 x 40 cm

228
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pergola drewniana z łukiem to elegancka ozdoba do każdego ogrodu. Produkt ten doskonale prezentuje się w zestawieniu z meblami ogrodowymi. Sprawdzi się również w ogrodzie albo na działce, które są przede wszystkim poświęcone naturze, bez żadnych dodatków. Pergola została przygotowana z drewna i jest dostępna w zielonym kolorze.

   Cechy i zalety

    Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój ogród prezentował się atrakcyjnie, a także był miejscem do relaksu, wybierz produkt taki jak pergola drewniana z łukiem 128 x 219 x 40 cm. Produkt ten został przygotowany z wysokiej jakości drewna. Odpowiednie przygotowanie tego materiału sprawiło, że jest on trwały i odporny na czynniki szkodliwe. Impregnacja ciśnieniowa skutecznie zabezpiecza powierzchnię pergoli przed ewentualnymi uszkodzeniami czy czynnikami szkodliwymi. Pergola drewniana z łukiem to ciekawy element wyposażenia ogrodu, a także działki. Sprawdzi się przy zabudowaniach mieszkalnych, na terenach rekreacyjnych albo przy lokalach użytkowych, na przykład restauracjach. Produkt jest dostępny w zielonym kolorze. Sprawdź też inne produkty z tej kategorii.

     Specyfikacja techniczna

     Informacje dotyczące środowiskaFSC mix 80%
     Rodzaj obróbkiObróbka ciśnieniowa
     KolorZielony
     MateriałDrewno
     Kod produktu5900886505185