icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Peszle

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Peszle

Strzałka w prawo

Peszel AKS Elektro 25 mm 320 N 5 cm 10 mb szary

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Peszel AKS Elektro 25 mm 320 N 5 cm 10 mb szary
27,98
/ szt.
2,80
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Peszel pełni rolę osłony dla kabli oraz przewodów elektrycznych lub telekomunikacyjnych, chroniąc je przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Okrągły profil oraz odpowiednia średnica sprawiają, że wygodnie poprowadzisz w rurze kilka przewodów elektrycznych. Dzięki wykonaniu z niepalnego materiału, osłona nie rozprzestrzeni płomieni na dalszą część instalacji.

  Cechy i zalety

  Peszel w kolorze szarym ma postać karbowanej rury, która znajdzie zastosowanie w systemach elektroinstalacyjnych. Rura instalacyjna jest giętka oraz elastyczna, dlatego w łatwy sposób uformujesz ją w pożądany kształt. Produkt służy jako ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi przewodów instalacyjnych. Dzięki odpowiednio dobranej średnicy wygodnie rozprowadzisz kilka przewodów elektrycznych lub telekomunikacyjnych na większe odległości. Peszel został wykonany z polichlorku winylu – tworzywa sztucznego, które posiada właściwości samogasnące. Dzięki temu rura nie rozprzestrzeni płomieni, samoczynnie gasnąc po określonym czasie od usunięcia płomienia. W prezentowanej ofercie znajdziesz także osłony o różnych średnicach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica przewodu25mm
   KolorSzary
   MateriałPVC
   Kod produktu5901602190470