Zobacz więcej Peszle i rury elektroinstalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Peszel AKS Elektro 32 mm 320 N 5 cm 10 mb szary

Peszel AKS Elektro 32 mm 320 N 5 cm 10 mb szary

42,98
/ szt.
4,30
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Peszel ma pustać karbowanej, giętkiej rury, którą możesz zwinąć lub uformować w dowolny kształt. Element będzie znakomitą osłoną dla przewodów w instalacjach elektrycznych czy telekomunikacyjnych, chroniąc je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonanie z niepalnego materiału sprawia, że w razie zaprószenia płomieni, ogień samoczynnie zgaśnie.

   Cechy i zalety

    Peszel to typ ochronnej rury, której struktura jest pokarbowana. Dzięki temu element uzyskuje giętkość, co sprawia, że może być formowany w rozmaite kształty, dopasowując się do układu budynku. Trwałą ochronę zastosujesz do zabezpieczenia przewodów elektrycznych czy telekomunikacyjnych przed uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt dzięki odpowiedniej średnicy pozwala na wygodne osadzenie przewodów wewnątrz i rozprowadzenie ich na znacznej długości. Karbowana rura została wykonana z polichlorku winylu, który jest materiałem niepalnym. Dzięki temu nie rozprzestrzeni płomieni w wypadku zaprószenia ognia, samoczynnie gasnąc. Wśród sprzętu instalacyjnego znajdziesz także peszele w innych rozmiarach, co pozwali Ci je dostosować do typu prowadzonych kabli.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica przewodu32mm
     KolorSzary
     MateriałPVC
     Kod produktu5901602191033