icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Peszle

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Peszle

Strzałka w prawo

Peszel AKS Elektro 40 mm 320 N 5 cm 10 mb szary

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Peszel AKS Elektro 40 mm 320 N 5 cm 10 mb szary
55,98
/ szt.
5,60
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Peszel to typ rury instalacyjnej, której zadaniem jest ochrona – znajdujących się wewnątrz – przewodów elektrycznych oraz telekomunikacyjnych w systemach instalacyjnych. Produkt działa jak osłona, zapobiegając wystąpieniu uszkodzeń mechanicznych. Dzięki wykonaniu z niepalnego tworzywa sztucznego, rura nie rozprzestrzeni płomieni.

  Cechy i zalety

  Peszel w kolorze szarym to element wykorzystywany do ochrony przewodów elektrycznych oraz telekomunikacyjnych w systemach instalacji prądu przemiennego do 1000 V. Produkt zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Karbowana rura jest giętka, dlatego z łatwością przyjmie odpowiedni kształt. Okrągły profil sprawi, że z łatwością umieścisz w nim kilka przewodów, rozprowadzając je na znaczną długość. Element elektroinstalacyjny został wykonany z polichlorku winylu. Materiał jest niepalny, co jest szczególnie ważne w sytuacji zaprószenia ognia. Karbowana rura nie rozprzestrzeni ognia na dalsze części systemu, ponieważ samoczynnie zgaśnie. W zależności od typu przewodów możesz do nich dobrać peszele o rozmaitych średnicach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica przewodu40mm
   KolorSzary
   MateriałPVC
   Kod produktu5901602191040