Zobacz więcej Peszle i rury elektroinstalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Peszel AKS Elektro 40 mm 320 N 5 cm 10 mb szary

Peszel AKS Elektro 40 mm 320 N 5 cm 10 mb szary

55,98
/ szt.
5,60
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Peszel to typ rury instalacyjnej, której zadaniem jest ochrona – znajdujących się wewnątrz – przewodów elektrycznych oraz telekomunikacyjnych w systemach instalacyjnych. Produkt działa jak osłona, zapobiegając wystąpieniu uszkodzeń mechanicznych. Dzięki wykonaniu z niepalnego tworzywa sztucznego, rura nie rozprzestrzeni płomieni.

   Cechy i zalety

    Peszel w kolorze szarym to element wykorzystywany do ochrony przewodów elektrycznych oraz telekomunikacyjnych w systemach instalacji prądu przemiennego do 1000 V. Produkt zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Karbowana rura jest giętka, dlatego z łatwością przyjmie odpowiedni kształt. Okrągły profil sprawi, że z łatwością umieścisz w nim kilka przewodów, rozprowadzając je na znaczną długość. Element elektroinstalacyjny został wykonany z polichlorku winylu. Materiał jest niepalny, co jest szczególnie ważne w sytuacji zaprószenia ognia. Karbowana rura nie rozprzestrzeni ognia na dalsze części systemu, ponieważ samoczynnie zgaśnie. W zależności od typu przewodów możesz do nich dobrać peszele o rozmaitych średnicach.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica przewodu40mm
     KolorSzary
     MateriałPVC
     Kod produktu5901602191040