Zobacz więcej Peszle i rury elektroinstalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Peszel z pilotem AKS Elektro 20 mm 25 mb szary

Peszel z pilotem AKS Elektro 20 mm 25 mb szary

43,98
/ szt.
1,76
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bezpieczeństwo instalacji elektrycznej to priorytet w każdym pomieszczeniu. Dlatego jeśli chcesz zabezpieczyć swój system instalacji, zapobiec rozproszeniu ognia oraz urazom mechanicznym, zdecyduj się na paszel z pilotem. Zapewni on ochronę wszystkim elementom, które mogą ulec uszkodzeniu. Karbowany i giętki paszel pozwoli Ci na łatwe rozprowadzenie po mieszkaniu wszystkich przewodów.

   Cechy i zalety

    Peszel z pilotem z pewnością zadowoli każdego użytkownika swoją doskonałą funkcjonalnością. Jest to bowiem produkt pozwalający na bezpieczne rozprowadzanie instalacji elektrycznej po mieszkaniu. Stanowi idealną osłonę kabli, dzięki czemu nie są one narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. W przypadku awarii systemu oraz zapłonu przewodów, peszel zabezpiecza także przed rozprzestrzenianiem się płomieni, jest bowiem wykonany z materiału samoczynnie gasnącego. Produkt jest karbowany, a przez to giętki, dlatego wszelkie przewody będziesz mógł rozprowadzić po mieszkaniu według założonego planu. W naszej ofercie znajdziesz także peszle w innych rozmiarach, więc z łatwością wybierzesz model odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica przewodu20mm
     KolorSzary
     MateriałPVC
     Kod produktu5904617574198