Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Piana aktywna Moje Auto do czyszczenia samochodu 1 l

Piana aktywna Moje Auto do czyszczenia samochodu 1 l

19,98
/ szt.
19,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Piana aktywna wykorzystywana jest w celu mycia samochodów – dokładnie rozpuszcza wszelkie zabrudzenia bez konieczności szorowania czyszczonej powierzchni. Produkt idealnie nadaje się do pielęgnowania zarówno pojazdów osobowych, jak i busów lub ciężarówek, więc z powodzeniem dostosujesz go do własnych potrzeb. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne środki czystości.

   Cechy i zalety

    Piana aktywna przeznaczona jest do czyszczenia samochodów – stosowana jest zarówno w profesjonalnych myjniach, jak i w przydomowych garażach oraz warsztatach. Preparat szybko rozpuszcza wszelkie zabrudzenia, umożliwiając łatwe wykonywanie zaplanowanych prac. Usuwanie nieczystości za pomocą piany nie wymaga szorowania, co minimalizuje ryzyko zadrapania powierzchni. Piana idealnie sprawdza się w przypadku pielęgnowania zarówno samochodów osobowych, jak też busów lub ciężarówek – z powodzeniem dostosujesz ją do indywidualnych potrzeb. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne środki czyszczące przydatne w czasie mycia aut, wobec czego w łatwy sposób skompletujesz produkty najlepiej spełniające Twoje oczekiwania.

    • Doskonale usuwa brud, kurz i inne zabrudzenia drogowe
    • Wydajny
    • Przyjemny zapach

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność1000ml
    Przeznaczeniekaroseria samochodowa
    Typ produktuPielęgnacja samochodu
    Kod produktu5905694009580