icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kosmetyki do tapicerki

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo

Kosmetyki do tapicerki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pianka do czyszczenia tapicerki Sonax 400 ml

Pianka do czyszczenia tapicerki Sonax 400 ml

32,98
/ szt.
82,45
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pianka do czyszczenia tapicerki doskonale nadaje się do samodzielnego czyszczenia wnętrza samochodu. Skutecznie usuwa z obić foteli, dywaników oraz podsufitek uporczywe zabrudzenia, jednocześnie przywracając im ich intensywną barwę. Produkt jest łatwy w użyciu – po oczyszczeniu wybranych powierzchni wystarczy usunąć piankę odkurzaczem.

   Cechy i zalety

    Pianka do czyszczenia tapicerki przeznaczona jest do samodzielnej pielęgnacji Twojego samochodu. Dzięki niej będziesz mógł zadbać o prawidłowe czyszczenie wewnętrznych elementów wyposażenia pojazdu. Umożliwi bowiem sprawne oraz skuteczne usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń z obić foteli, dywaników oraz podsufitki – w łatwy sposób przywrócisz więc porządek w swoim aucie. Preparat pozwala również odzyskać intensywny kolor materiałów. Nie pozostawia też żadnych śladów – po zastosowaniu go wystarczy odkurzyć czyszczone powierzchnie. W naszej ofercie dostępne są także inne rodzaje środków czyszczących do samochodów, w związku z czym z łatwością wybierzesz preparaty najlepiej odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     Powierzchnia stosowania0.4 L
     Kod produktu4064700306257