Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pianka do szyb samochodowych K2 Nuta 600 ml

Pianka do szyb samochodowych K2 Nuta 600 ml

12,98
/ szt.
21,63
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pianka do szyb samochodowych przeznaczona jest do czyszczenia rozmaitych powierzchni – nadaje się do pielęgnacji szkła, plastiku oraz podłoży laminowanych. Skutecznie usuwa brud, nie pozostawiając smug, a także tworzy powłokę chroniącą przed osadzaniem się kurzu. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne środki czyszczące do samochodów.

   Cechy i zalety

    Pianka do szyb samochodowych z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym przydomowym garażu, ponieważ pozwala prawidłowo zadbać o Twój pojazd. Produkt przystosowany jest do usuwania zanieczyszczeń ze szklanych powierzchni, takich jak szyby lub światła samochodowe, lecz możesz go wykorzystać również na podłożach plastikowych oraz laminowanych. Preparat nie tylko błyskawicznie czyści szyby, nie pozostawiając na nich smug, lecz również skutecznie zabezpiecza powierzchnie przed ponownym osadzaniem się kurzu. Wytwarza także powłokę umożliwiającą wodzie całkowite spływanie, więc warto zastosować go na lusterkach samochodowych. W naszej ofercie znajdziesz także inne środki przydatne podczas pielęgnacji auta i zaopatrzysz się w potrzebne Ci produkty.

     Specyfikacja techniczna

     Pojemność600ml
     PrzeznaczenieCzyszczenie szyb samochodowych, reflektorów i innych powierzchni szklanych, plastikowych i laminowanych
     Kod produktu5906534000262