LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Piasek budowlany i żwir kwarcowy

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cement, kruszywa i wapno

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Piasek do zastosowań budowlanych Kreisel 25 kg

Piasek do zastosowań budowlanych Kreisel 25 kg

13,28
/ szt.
0,53
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Piasek kwarcowy do zastosowania przy różnego rodzaju pracach budowlanych i dekoracyjnych, a także remontowych. Piasku użyć można do wykonywania zaprawy murarskiej, tynkarskiej lub betonu. Z jego pomocą doskonale wykończysz także powierzchnię skansenów w swoim ogrodzie oraz stworzysz dzieciom wygodną piaskownicę. Może być także stosowana jako żwirek wypełniający kuwety zwierząt.

   Cechy i zalety

    Piasek kwarcowy może być przeznaczony do różnego typu prac budowlanych, remontowych oraz dekoracyjnych. Piasek można użyć na przykład jako naturalny wypełniacz przy wykonywaniu zaprawy murarskiej, tynkarskiej lub do wytworzenia trwałego betonu. Zimą piasek można też wykorzystać bardzo praktycznie do obsypywania oblodzonych powierzchni, dzięki czemu unikniemy przykrych w konsekwencjach wypadków. Dodatkowo z powodzeniem może być użyty również w celach dekoracyjnych. Znakomicie nadaje się on do tworzenia podłoży pod niektóre gatunki roślin lub do wykańczania skansenów i ogrodów. Z jego pomocą stworzysz dzieciom piaskownicę na domowym placu zabaw. Jest on też bardzo dobrą alternatywą na drogie i nienaturalne żwirki do kuwet dla zwierząt.

    • Wielkość ziarna: 0,5 - 1,4 mm

    Specyfikacja techniczna

    MarkaKreisel
    Typ produktuPodsypka
    Typ pojemnikaTorba
    MateriałPiasek kwarcowy
    PrzeznaczenieBudownictwo
    Kod produktu5907418096203