LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pierścień do kosy FLO

Pierścień do kosy FLO

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pierścień wykorzystasz do zamocowania kosy na kosisku – w wyjątkowo prosty sposób połączysz ze sobą elementy, dzięki czemu w krótkim czasie uzyskasz gotowe do pracy narzędzie. Materiał, z którego stworzono produkt dobrano tak, by chronił go przed uszkodzeniem oraz korozją – wyrób zachowa swoją funkcjonalność oraz nienaganny wygląd.

   Cechy i zalety

    Do montowania kosy na kosisku możesz wykorzystać przedstawiony tutaj pierścień. Element usprawni instalację, która z jego pomocą stanie się szybka i bezproblemowa – w krótkim czasie zmontujesz w pełni funkcjonalne narzędzie, które wykorzystasz do wykonywania codziennych obowiązków. Wyrób wyprodukowano ze stali, dzięki czemu jest odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne – nie zdeformuje się ani nie złamie podczas intensywnego użytkowania, co gwarantuje, że zachowa swój pierwotny stan oraz swoją funkcjonalność przez długi czas. Pierścień został pokryty specjalną powłoką cynku, która chroni go przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz powietrza – nie pokryje się on nieestetyczną rdzą, a co za tym idzie – będzie świetnie wyglądać przez wiele lat.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPierścień do kosy
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5906083358234